UA-50641817-1
Zväčšená prostata

Zväčšená prostata

  • Výrobca: Serafin
  • Kód produktu: SRF015
  • Dostupnosť: Skladom
  • Pricr:
  • 27.80€
  • 26.90€

  • Bez DPH: 22.42€

Vyberáme pre Vás tie najkvalitnejšie produkty od overených výrobcov. Posudzujeme ich zloženie i cenu, aby bol náš sortiment konkurencieschopný a pestrý. Pri výbere Vám iste pomôže aj podrobný filter výrobkov pod každou kategóriou. Nutričné hodnoty potravín môžete nájsť pod záložkou VLASTNOSTI.
Potrebujete sa poradiť? Kontaktujte nás prostredníctvom kontaktného formulára alebo na mailovej adrese vitalipa@vitalipa.sk 
Základné poštovné pre dodanie v rámci Slovenskej republiky je 4,90 EUR. Pri objednávke nad 50 EUR je POŠTOVNÉ ZDARMA.

Pri narodení je prostata malinká, v puberte narastie do veľkosti gaštanu a tak zostane až do obdobia okolo päťdesiat rokov, kedy sa vplyvom hormonálnych zmien môže začať zväčšovať.

Zväčšenie sa prejavuje ťažkosťami pri močení, a to buď nutkaním k častému močeniu, alebo sťaženým, neúplným či pomalým močením.

Pre zmiernenie týchto ťažkostí je veľmi vhodné užívať prírodnú liečbu – byliny, ktoré dodávajú organizmu prírodné mužské pohlavné hormóny a tým pozastavujú proces zväčšovania prostaty.

Problémy s prostatou však nebývajú len tohto druhu, v posledných rokoch sa začína veľmi často u mladých mužov objavovať chronický zápal prostaty, ktorý môže mať v konečnom dôsledku vplyv aj na plodnosť.

Chronické zápaly bývajú väčšinou bakteriálneho pôvodu a súvisí s celkovo zníženou imunitou, stresom, ktorý pôsobí na imunitný systém. Ďalej neliečenými alergiami, ktoré napádajú imunitný systém, nadmerným užívaním antibiotík alebo iných liekov a pohlavne promiskuitou.

Liečba:

Pri zväčšenej prostate:

bylinný čaj PROSTATIN ak tomu tinktúru z púčikov kotvičníka a tinktúru z bylín VŔBOVKA. Ďalej odporúčame užívať minerály odkyslenie s prirodzeným obsahom zinku.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Štítky: prostata