UA-50641817-1
Zelená káva bez kofeínu Mix BIO 200g

Zelená káva bez kofeínu Mix BIO 200g

  • Pricr:
  • 10.90€

  • Bez DPH: 9.08€

Vyberáme pre Vás tie najkvalitnejšie produkty od overených výrobcov. Posudzujeme ich zloženie i cenu, aby bol náš sortiment konkurencieschopný a pestrý. Pri výbere Vám iste pomôže aj podrobný filter výrobkov pod každou kategóriou. Nutričné hodnoty potravín môžete nájsť pod záložkou VLASTNOSTI.
Potrebujete sa poradiť? Kontaktujte nás prostredníctvom kontaktného formulára alebo na mailovej adrese vitalipa@vitalipa.sk 
Základné poštovné pre dodanie v rámci Slovenskej republiky je 4,90 EUR. Pri objednávke nad 50 EUR je POŠTOVNÉ ZDARMA.

Charakteristika:

Mix mletej zelenej kávy a praženej kávy arabica bez kofeínu. Podporuje metabolizmus, spaľuje tuk, znižuje chuť do jedla.

Zelená káva sa odporúča na detoxikáciu organizmu. Keďže táto káva neprechádza procesom praženia, sú v nej zachované niektoré látky, ktoré sa v bežnej, čiernej káve už nenachádzajú. Ide najmä o chlorogénové kyseliny. Zelené kávové zrná ich obsahujú výrazne viac než pražená káva. Chlorogénové kyseliny majú antioxidačné účinky. 
Obsahuje vitamín E a C, železo, vápnik a selén – minerál, ktorý zlepšuje kvalitu vlasov a pokožky. Tiež obsahuje vitamín B3 – niacín, ktorý je okrem iného dôležitý pre udržanie mentálnej a psychickej rovnováhy. Práve taníny obsiahnuté v surových kávových zrnách prispievajú k vyváže-nej funkcii žalúdku a vitamín B3 prispieva k správnej funkcii pečene. 

Zelenú kávu pite 2 až 3-krát denne. Keďže je zbavená kofeínu, môžete ju piť aj večer. 

Zelená káva v kombinácii s praženým kávovým zrnom arabica je chuťovo výraznejšia práve vďaka praženým kávovým zrnám. A pritom má dostatok prospešných látok a účinkov zelenej kávy.

Zloženie:

50% pražená káva arabica*, 50% nepražené zrná zelenej kávy*.
*= Z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Štítky: zelená káva