UA-50641817-1
Zelená káva bez kofeínu so škoricou BIO RAW 200g

Zelená káva bez kofeínu so škoricou BIO RAW 200g

  • Pricr:
  • 10.90€

  • Bez DPH: 9.08€

Vyberáme pre Vás tie najkvalitnejšie produkty od overených výrobcov. Posudzujeme ich zloženie i cenu, aby bol náš sortiment konkurencieschopný a pestrý. Pri výbere Vám iste pomôže aj podrobný filter výrobkov pod každou kategóriou. Nutričné hodnoty potravín môžete nájsť pod záložkou VLASTNOSTI.
Potrebujete sa poradiť? Kontaktujte nás prostredníctvom kontaktného formulára alebo na mailovej adrese vitalipa@vitalipa.sk 
Základné poštovné pre dodanie v rámci Slovenskej republiky je 4,90 EUR. Pri objednávke nad 50 EUR je POŠTOVNÉ ZDARMA.

Charakteristika:

BIO, RAW zelená káva arabica mletá, bez kofeínu. Vyrobená pri teplotách do 42°C. Podporuje metabolizmus, spaľuje tuk, znižuje chuť do jedla.

Zelená káva sa odporúča na detoxikáciu organizmu. Keďže táto káva neprechádza procesom praženia, sú v nej zachované niektoré látky, ktoré sa v bežnej, čiernej káve už nenachádzajú. Ide najmä o chlorogénové kyseliny. Zelené kávové zrná ich obsahujú výrazne viac než pražená káva. Chlorogénové kyseliny majú antioxidačné účinky. 
Obsahuje vitamín E a C, železo, vápnik a selén – minerál, ktorý zlepšuje kvalitu vlasov a pokožky. Tiež obsahuje vitamín B3 – niacín, ktorý je okrem iného dôležitý pre udržanie mentálnej a psychickej rovnováhy. Práve taníny obsiahnuté v surových kávových zrnách prispievajú k vyváženej funkcii žalúdku a vitamín B3 prispieva k správnej funkcii pečene. 

Zelenú kávu pite 2 až 3-krát denne. Keďže je zbavená kofeínu, môžete ju piť aj večer. 

Nakoľko sa jedná o RAW produkt, tj. suroviny sú spracované do teploty 42°C pre zachovanie živín, odporúčame kávovú zmes zalievať teplou vodou do 42°C, určite nie vriacou.
Zelená káva sa tej čiernej, praženej nepodobá takmer vôbec. Vyzerá a chutí skôr ako bylinkový čaj. 

V kombinácii so škoricou, tvorí káva veľmi chutnú kombináciu a disponuje skvelými liečivými účinkami. Škorica znižuje hladinu tukov v krvi a dodáva cievam silu a pružnosť. Tým má významný ochranný účinok na vznik srdcovo-cievnych ochorení. 

Zloženie:

mletá zelená káva Arabica* (95%) bez kofeínu, škorica* (5%). 
*= Z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Štítky: zelená káva