UA-50641817-1
Minerály na odkyslenie organizmu 60kaps

Minerály na odkyslenie organizmu 60kaps

  • Výrobca: Serafin
  • Kód produktu: SRF003
  • Dostupnosť: Skladom
  • Pricr:
  • 13.85€

  • Bez DPH: 11.54€

Vyberáme pre Vás tie najkvalitnejšie produkty od overených výrobcov. Posudzujeme ich zloženie i cenu, aby bol náš sortiment konkurencieschopný a pestrý. Pri výbere Vám iste pomôže aj podrobný filter výrobkov pod každou kategóriou. Nutričné hodnoty potravín môžete nájsť pod záložkou VLASTNOSTI.
Potrebujete sa poradiť? Kontaktujte nás prostredníctvom kontaktného formulára alebo na mailovej adrese vitalipa@vitalipa.sk 
Základné poštovné pre dodanie v rámci Slovenskej republiky je 4,90 EUR. Pri objednávke nad 50 EUR je POŠTOVNÉ ZDARMA.

Výrobok obsahuje zásadité minerály, ktoré neutralizujú prekyslenie prostredia v oblasti zažívacieho traktu. Dodávajú organizmu minerály potrebné pre udržanie dobrej kvality svalov, kostí, ciev a ostatných orgánov. Minerály obsahujú Horčík, Sodík, Draslík a najma prírodný Vápnik z vaječných škrupiniek. Ďalej obsahujú vitamíny B1, B3 a B6, ktoré podporujú vstrebávanie tukov, cukrov a bielkovín v pečeni a znižujú dopady stresu na organizmus.

Balenie obsahuje kapsule vhodné i pre vegetariánov.

Zložením a účinky je možné Minerály Odkyslenia odporučiť každému, kto si chce udržovať v rovnováhe vnútorné prostredie v tele a eliminovať vplyv chemických látok z vonkajšieho prostredia na organizmus. V kombinácií minerálov s čajom na Odkyslenie organizmu je tento účinok ešte intenzívnejší.

Minerály Odkyslenie môžeme odporučiť aj ako podporu pri chudnutí, pri športových výkonoch, pri očistných kúrach, pri liečbe osteoporózy, zvýšenej hladine cholesterolu, kŕčových žilách, tráviacich ťažkostiach, stresu, atď.

Obsah minerálov a vitamínov v 1 tablete:
Draslík (K) 98mg
Horčík (Mg) 364mg
Sodík (Na) 42,75mg
Vápnik (Ca) 186mg
Vitamín B1 (tiamín) 0,55mg
Vitamín B3 (niacín) 8mg
Vitamín B6 (pyridoxín) 0,7mg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Štítky: prekyslenie