UA-50641817-1
Šťava z aloe 99,8% 500ml

Šťava z aloe 99,8% 500ml

  • Výrobca: EkoMedica SK
  • Kód produktu: EM003
  • Dostupnosť: Skladom
  • Pricr:
  • 7.10€

  • Bez DPH: 5.92€

Vyberáme pre Vás tie najkvalitnejšie produkty od overených výrobcov. Posudzujeme ich zloženie i cenu, aby bol náš sortiment konkurencieschopný a pestrý. Pri výbere Vám iste pomôže aj podrobný filter výrobkov pod každou kategóriou. Nutričné hodnoty potravín môžete nájsť pod záložkou VLASTNOSTI.
Potrebujete sa poradiť? Kontaktujte nás prostredníctvom kontaktného formulára alebo na mailovej adrese vitalipa@vitalipa.sk 
Základné poštovné pre dodanie v rámci Slovenskej republiky je 4,90 EUR. Pri objednávke nad 50 EUR je POŠTOVNÉ ZDARMA.

Zloženie: šťava z aloe vera (Aloe vera), kyselina citrónová (regulátor kyslosti). Pasterizované šetrnou pasterizáciou.

Spôsob skladovania: po otvorení skladujte v chladničke, spotrebujte do troch týždňov od otvorenia. Uchovávať mimo dosah malých detí. Chrániť pred priamym slnkom.

Spôsob užívania: vypiť 25 ml 1 - 2 krát denne minimálne pol hodiny pred jedlom.  Pred každým použitím pretrepať. Maximálna denná dávka (50ml) obsahuje 49,9ml čistej aloe šťavy. Nedoporučuje sa  prekračovať  maximálna denná dávka počas  celého dňa. Produkt  nemôže byť  aplikovaný  ako   náhrada prestrej  stravy.  Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy by sa   mali pred použitím poradiť s lekárom. Usadenina na dne fľaše nie je na závadu. Farba, vôňa a chuť sa môžu mierne líšiť v závislosti od výrobnej šarže.

Priemerné výživové hodnoty v 100ml / dennej dávke 50ml

Energia: 4,0 kcal (16,4 kJ) / 2,0 kcal (8,2 kJ)

Bielkoviny: 0,1 g / 0,05 g

Cukry: 0,8 g / 0,4 g

Tuky: 0 g / 0 g

BEZ PRIDANIA CUKRU. Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Štítky: šťava